طراحی سایت

... و این دقیقا همان قانونیست که در صورت رعایت شدن، کاربران بیشماری را از موتورهای جستجو روانه‌ی وبسایت شما ‌می‌کند...

وقتی با خودتات قرار می‌گذارید همیشه و همه جا در دسترس باشید، وقتی قرار باشد بیشتر دیده شوید و به کسب و کارتان بیش از پیش رونق ببخشید، ذهنتان بیدرنگ شما را به سوی جهان بزرگی به نام اینترنت می‌کشاند، جهانی که پر است از بازارهای بزرگ و کاربران بیشمار و پایان ناپذیر. هرچند آمدن به دنیای پایگاههای اینترنتی کار چندان دشواری نیست ولی پیروزی در این جهان بیش از هرچیز دیگری نخست به یک ایده‌ی خوب نیاز دارد و سپس طراحی سایت و اپلیکیشن و … اما از آنجایی طراحی سایت به مراتب ارزانتر از نگهداری آن تمام می‌شود بنابراین بسیاری از بزرگوارانی که تصمیم دارند وارد باراز کسب و کار اینترنتی شوند بیش از آنکه روی ایده‌شان متمرکز شوند، تمام نیروی خود صرف تهیه یک وب سایت با ظاهری شکیل می‌کنند بدون آنکه نحوه‌ی نگهداری آنرا نیز در نظر داشته باشند (مانند زمان مورد نیاز برای تولید محتوا و…)! این موضوع کاملا درست است که داشتن یک وب سایت شیک و زیبا در نگهداشتن مخاطب تاثیر زیادی خواهد داشت اما گذشته از موضوع طراحی سایت، کیفیت مطالب و محتوای وب سایت شما به مراتب از چهره‌ی آن در جذب مخاطب موثرتر خواهد بود چرا که برای نگهداشتن مخاطب ابتدا باید وی را جذب کرد. در واقع محتوای یکتا و تازه و کاربر پسند نخستین اصل سئو (SEO – Search Engine Optimization) به شمار می‌آید.

این دقیقا همان قانونیست که در صورت رعایت شدن، کاربران بیشماری را از موتورهای جستجو روانه‌ی وبسایت شما ‌می‌کند و البته چندان هم مهم نیست که وبسایت شما یک سایت خبری باشد یا یک سایت شرکتی و یا یک سایت شخصی و فروشگاهی. بنابراین نکته‌ای که لازم است پیش از طراحی وب سایتتان در نظر بگیرید، ایده های نابیست که در ذهن دارید و اینکه یک وبسایت چگونه می‌تواند به پیش برد اهداف شما در کسب و کارتان به شما کمک کند.

بنابراین اول به یک ایده ی حرفه ای بی اندیشید و سپس به یک طراحی حرفه ای… پس خیلی زود ایده های خود را بنویسید، آنها را روز به روز کامل تر کنید، همه چیز را یادداشت کنید، راه های درآمدزایی (توجیه مالی) پروژه‌ی خود را در اولویت قرار دهید، بیایید با خودمان روراست باشیم، تمام هدف ما از تمام کارهایی که می‌کنیم بدست آوردن روزی فراوان و حلال است و البته که از کمک کردن به دیگران نباید غافل بمانیم، اما امروزه کسب و کار و شغل مناسب و درآمد کافی برای داشتن یک زندگی نسبتا ایده‌آل لازم است.

9619
1
 7

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • حیدر کسب و کار
منتشر شده1 اسپم3