امکانات فریم ورک پارسیان

فریم وُرک ها زیرساختهای از پیش نوشته شده ای برای آسانتر شدن انجام پروژه های گوناگون هستند و علاوه بر این، دسترسی ها و استانداردهای فراوانی را برای کاربر نهایی به ارمغان خواهد آورد و بکارگیریشان به شکسته شدن هزینه های نهایی می انجامد.

responsive-web-design

 

فریم وُرک ها ( Framework ) زیرساختهای از پیش نوشته شده ای برای آسانتر شدن انجام پروژه های گوناگون هستند و علاوه بر این، دسترسی ها و استانداردهای فراوانی را برای کاربر نهایی به ارمغان خواهد آورد و بکارگیریشان به شکسته شدن هزینه های نهایی می انجامد.

با بهره گرفتن از فریم ورک اختصاصی در طراحی، احتمال بروز خطا به میزان زیادی کاهش میابد و در برابر آن بسته‌ی نهایی از استاندارد بالایی برخوردار خواهد بود. این استانداردها گزینه هایی مانند کدهای منظم، امنیت بالاتر، بکار گیری تکنولوژی های جدید، امکان دریافت بروزرسانی ها بدون تغییر در ظاهر پوسته، دریافت امکانات و دسترسی های جدید با هر بروزرسانی و پیشرفت دنباله دار و پویای محصولات را در بر میگیرد.

بنابراین برای بهبود روند سرویس دهی و افزایش میزان کیفیت محصولات، زیرساخت تازه ای برای طراحیهایمان ساخته ایم. زیرساختی با ۳۰۰ آپشن و ۱۰ ابزارک اختصاصی و بسیار کاربردی به همراه امکانات مورد نیاز برای شخصی سازی نما و تعیین دسترسی های وبسایت مانند قابلیت بروزرسانی بی دردسر، نمایش لوگو روی تصاویر بصورت خودکار و گزینش جای لوگو روی تصویر، انتقال دهنده لینکهای خارجی، تعیین سطح دسترسی به بخش مدیریت، گزینش دسته بندی های مجاز برای نویسندگان، منوی کاربری ویژه، فرم جست و جوی زنده کاربران و نوشته های وبسایت، جابجایی در لایوت و رنگ بندی، جابجای آیتم های برگه، نمایش پیام برای کاربران یا بازدیدکنندگان، گزینش شبکه های اجتماعی مورد نیاز برای همرسانی نوشته ها، نوشتن دیدگاه خصوصی، فرستادن پیام خصوصی کابران به یکدیگر، نمایش پیام دلخواه با متن و تصویر و لینک برای کاربران بصورت jQuery و بسیاری از امکاناتی که همگی بدون نیاز به نصب پلاگینی خاص در این فریم ورک پیش بینی شده اند.

سرفصلهای اصلی فریم ورک پارسیان (WPnio):

  • بخش ویژه نویسندگان بی نیاز به ورود نویسندگان به بخش مدیریت

– فرستادن نوشته به همراه عکس، گالری، ویدیو و صوت

– دیدن فهرست نوشته ها به همراه آمار بازدیدها، دیدگاهها، پسندها

– ویرایش، پاک کردن و بازگردانی نوشته ها

– امکان روشن یا خاموش کردن این بخش

  • پروفایل کاربران

– انتحاب عکس پروفایل

– انتخاب عکس کاور

– متن درباره من

– فرستادن پیام خصوصی به کاربر

– امکان روشن یا خاموش کردن این بخش

  • پنل آپشن قدرتمند

– گزینه های رنگبندی عمومی

– گزینه های برگه نخست

– گزینه های نمایش نوشته ها

– گزینه های سربرگ

  • پشتیبان گیری و بازنشانی گزینه ها
  • ساخت نوار ابزارک دلخواه
  • نوارکناری ( سایدبار )

– گزینش پهنای هر سایدبار

– گزینش سایدبار برای نمایش در هر برگه

– رنگ بندی ابزارکها

  • ابزارک ها (۱۰ ابزارک اختصاصی )

– ابزارک نوشته ها

– آگهی تصویری

– شبکه های اجتماعی من

– خبرخوان

– نقشه گوگل

– پرکارترین کاربران ( روز، هفته، ماه، سال یا N روز مشخص )

– پرکارترین نویسندگان ( روز، هفته، ماه، سال یا N روز مشخص )

– گالری اسلایدر

– کاربران انلاین بصورت زنده ( به همراه عکس کاربر )

– خبرخوان ( نمایش نوشته های سایر وبسایتها )

ما این فریم ورک را WPnio نامگذاری کرده ایم که WP کوتاه شده‌ی WordPress و nio شکل تغییر یافته neo به معنی تازه و جدید است.

9906
 5

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.